{TOPSLIDER}

   POLECAMY             World of O: The best starting point for International Orienteering News                                                                      

Plan startów 2017



lp TERMIN (dz.mc.rok) NAZWA ZAWODÓW LOKALIZACJA RANGA RODZAJ ORGANIZATOR
1 18-19.02.2017 MP Narciarskie Jablonec(JE) CTZ sprint, średni, klasyk Tatran Jablonec
2 11.03.2017 Jarni skaly Podkost(JE)   klasyk  
3 18 lub 19.03 Trengi wyjazdowe Okolice jeleniej Góry      
4 25-26.03 Trengi wyjazdowe Złotoryja,Świdnica      
5 31.03-2.04.2017 CEYOC Sobótka A-RTZ sprint, średni, klasyk WKS Śląsk
6 8.04.2017 Oblasti zebricek Novy Bor(JE)   średni, sprint  
7 08.04.2017 Long Mistrzostwa Polski kat. 16- Wzgórza Dylewskie(MZ) CTZ superlong OK. Sport
8 14-16.04.2017 Velkanoc v skalach (Regionalne Czeskie) Nedamov, Jestrebi(JE)   średni sprint klasyk  
9 22-29.04.2017 MŚ Szkół Palermo (Włochy)   średni,long  
10 29.04.-1.05.2017 Tajemnice Dolnego Śląska Świeradów-Zdrój A-RTZ średni klasyk sprint Orientpark Iwiny
11 7.05.2017 Mistrostvi oblasti Dobruska(VC)   średni  
12 9.05.2017 Strefa szkolnych mistrzostw Jelenia Góra   sprint MKS Paulinum Jelenia Góra
13 13-14.05.2017 Zebricek B Liberec(JE)   klasyk, średni  
14 20-21.05.2017 Klubowe MP Rydzyny (ŁD) CTZ klasyk sztafeta klubowa Azymut Pabianice
15 24.05.2017
Cała Polska biega z mapą/World Orienteerin Day
       
16 27.05.2017 Puchar Paulinum Jelenia Góra A-RTZ średni sprint MKS Paulinum Jelenia Góra
17 28.05.2017 Echa Twardogóry Twardogóra A-RTZ klasyk Echo Twardogóra
18 3-4.06.2017 Mistrzostwa Polski -sprint, sztafety sprinterskie kat. 16- Lublin (LUB) CTZ sprint szt. sprint UMCS Lublin
19 16-18.06.2017 Puchar Najmłodszych kat. 10-14 Warszawa-Wesoła CTZ klasyk sprint sztafety UNTS Warszawa
20 24-25.06.2017 MP Rowerowe Polanica-Zdrój Rower MP sprint, KMP Artemis Wrocław
21 5-9.07.2017 Wawel Cup Olkusz A-RTZ 5 etapów WKS Wawel
22 24-26.07.2017 O-Games (przy WORLD GAMES) Wrocław CTZ 3 etapy Dolnośląski ZOS
23 4-6.08.2017 Advanta Cup Bucnice(VC)   3 etapy  
24 11-21.08.2017 Obóz letni Gdynia (POM)      
25 12-14.08.2017 Puchar Bałtyku Wejherowo (POM) CTZ 3 etapy UKS Siódemka Rumia
26 18-20.08.2017 Grand Prix Pomorza Bieszkowice (POM) CTZ 3 etapy Azymut 45 Gdynia
27 25-27.08.2017 Pekne prazdniny Turnov(JE)      
28 1-3.09.2017 Cena vychodnich Cech Pardubice(VC)   3 etapy  
29 16-17.09.2017 Zebricek A Jicin(VC)   sprint, sztafety  
30 23-24.09.2017 Mistrzostwa Polski – klasyk, sztafety kat. 16- Wejherowo (POM) CTZ klasyk sztafety Siódemka Rumia
31 1.10-2.10.2017 DFBnO Bolesławiec A-RTZ średni, sprint Orientpark Iwiny
32 7-8.10.2017 MP nocny, średni kat. 16- Piechowice CTZ nocny średni MKS Paulinum Jelenia Góra
33 13-15.10.2017 Bukowa Cup Szczecin (ZPOM) CTZ 3 etapy KOS Szczecin
34 15.10.2017 Oblasti zebricek Jablonec(JE)   klasyk  
35 22.10.2017 Oblasti zebricek Turnov(JE)   średni  
36 29.10.2017 Oblasti zebricek Novy Bor(JE)   średni  
37   Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików (KM 14)   MMM klasyk, sprint, sztafety