{TOPSLIDER}

   POLECAMY             World of O: The best starting point for International Orienteering News

Szkolenie sportowe w Klubie jest  współfinansowane ze środków Miasta Jelenia Góra                                                                            

Najlepsi zawodnicy



 

Medale Mistrzostw Polski zdobyte przez zawodników MKS Paulinum Jelenia Góra
Lp. Imię i Nazwisko Konkurencja Miejsce Kategoria
2016
72 Depta Monika MP średni dystans II K21
71 Nowak Maciej MP średni dystans III M20
70 Depta Monika MP nocne II K21
2015
         
69 Dzioba Mateusz MP nocne III M20
68 Lucerski Maciej MP nocne III M18
67 Dzioba Mateusz MP średni dystans III M20
2014
66 Jankowska Joanna, Lucerski Maciej Nowak Maciej Izydorczyk Urszula MP sztafety sprinterskie II S18
65 Nowak Maciej   III M18
64 Dzioba Mateusz MP nocne II M20
63 Lucerski Maciej, Nowak Maciej, Szeliga Bartosz MP sztafety II M18
62 Szymański Ksawery, Pawłowicz Bruno, Domagała Marcel MP sztafety II M16
61 Depta Monika MP klasyczny dystans I K21
60 Dzioba Mateusz MP klasyczny dystans III M20
58 Szeliga Bartosz MP klasyczny dystans II M18
58 Dzioba Mateusz MP średni dystans II M20
57 Dzioba Mateusz MP sprint III M20
56 Nowak Maciej MP sprint III M18
55 Depta Monika MP długodystansowe I K21
54 Dzioba Mateusz MP długodystansowe III M20
2013
53 Dzioba Mateusz MP długodystansowe I M18
52 Depta Monika MP klasyczny dystans I K21
51 Lucerski Maciej MP nocne I M16
50 Depta Monika MP nocne I K21
49 Depta Monika MP średni dystans I K21
48 Lucerski Maciej MP sprint I M16
47 Depta Monika MP sprint III K21
2012
46 Depta Monika MP klasyczny dystans III K21
45 Nowak Maciej MP klasyczny dystans I M16
44 Depta Monika MP nocne III K21
43 Szymański Kornel, Lucerski Maciej, Nowak Maciej MP sztafety III MJM
2011
42 Depta Monika MP klasyczny dystans I K21
41 Depta Monika MP nocne I K21
40 Dzioba Mateusz MP nocne III M16
39 Dzioba Mateusz MP sprint (OOM) I M16
38 Dzioba Mateusz MP klasyczny dystans (OOM) I M16
37 Dzioba Mateusz, Maciej Nowak Krzysztof Hołub MP sztafety (OOM) I MJM
2010
36 Dzioba Mateusz MP nocne II M16
2008- nie wszystkie wyniki są na PZOS
35 Nowak Michał MP długodystansowe II M20
34 Nowak Michał MP sprint I M20
2007
33 Matyja Rafał MP średni dystans I M16
32 Nowak Michał MP klasyczny dystans III M20
31 Dzioba Jakub , Mostek Łukasz, Konieczny Paweł MP sztafety III MJ
30 Nowak Michał MP nocne II M20
2006
29 Nowak Michał MP średni dystans I M18
28 Kulpa Piotr MP klasyczny dystans II M18
27 Bednarczyk Kamil, Konieczny Paweł, Nowak Michał MP sztafety III MJ
2005
26 Nowak Michał MP klasyczny dystans I M18
25 Konieczny Paweł MP klasyczny dystans II M16
24 Nosal Paweł, Kalata Michał, Konieczny Paweł MP sztafety I MJM
23 Nowak Michał MP sprint I M18
2004
22 Nowak Michał MP średni dystans II M16
21 Zimoń Paweł MP średni dystans II M18
2003- nie ma wszystkich wyników
20 Kulpa Piotr MP klasyczny dystans III M16
19 Konieczny Paweł, Kulpa Piotr Nowak Michał MP sztafety II MJM
2002
18 Wiśniewska Joanna MP klasyczny dystans I K18
17 Wiśniewska Joanna MP sprint II K18
16 Kulpa Marta, Wiśniewska Joanna, Baranowicz Klaudia MP sztafety II KJ
15 Wiśniewska Joanna MP średni dystans III K18
14 Wiśniewska Joanna MP nocne III K18
2001
13 Wiśniewska Joanna MP średni dystans I K16
12 Wiśniewska Joanna MP klasyczny dystans II K16
11 Baranowicz Klaudia, Kulpa Marta, Wiśniewska Joanna MP sztafety III KJ
10 Wiśniewska Joanna MP nocne II K18
9 Wiśniewska Joanna MP sprint I K18
8 Kulpa Marta MP sprint III K18
1997
7 Dutkiewicz Damian MP klasyczny dystans II M20
6 Dutkiewicz Damian MP nocne II M20
5 Dutkiewicz Damian MP średni dystans II M20
1996
4 Dutkiewicz Damian MP średni dystans III M20
1995-jako HKS Jelenia Góra
3 Dutkiewicz Damian MP nocne I M17
1993- jako HKS Jelenia Góra
2 Dutkiewicz Damian MP klasyczny dystans I M15
1 Jończy Daniel MP klasyczny dystans I M17