Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/piopik/domains/mkspaulinum.jgora.pl/public_html/dbconfig.php on line 2 Zaczynamy sezon 2017
{TOPSLIDER}

             World of O: The best starting point for International Orienteering News                                                                      

Zaczynamy sezon 20171. W zakładce PLAN STARTÓW można przejrzeć plany wyjazdowe na 2017 rok, przewidujemy  że ponad 90% powinniśmy zrealizować.

2. Przypominamy o opłaceniu składek (120 zł za rok)  ponieważ  musimy opłacić licencje PZOS przed rozpoczęciem sezonu.

3. Na wyjazdy na zawody będą w pierwszej kolejności powoływani zawodnicy którzy uczestniczą w treningach lub w przypadku starszych (od KM20) są w pierwszej 15 rankingu PZOS, Pozostali w miare wolnych miejsc.

4. Przed  terminem zgłoszeń na zawody będzie podany termin wpłat na konto klubu dopłaty za wyjazd (najczęściej będzie to 10 zł za dzień), jeśli ktoś nie wpłaci w wyznaczonym terminie, będzie to oznaczało ze rezygnuje ze startu i nie zostanie zgłoszony. ...wtedy może jechać tylko jeśli będzie wolne miejsce i po dopłaceniu dodatkowej opłaty jaką pobierają organizatorzy zawodów za zgłoszenia po terminie.

5. Pierwszy wyjazd na Narciarskie Mistrzostwa Polski 18 i 19 luty 2017 - na specjalnych warunkach bo już wcześniej ustalone tz. dopłata 20 zł + 50 zł za dwa dni zawodów (zawodnicy z kategorii M14 jadą tylko 18 lutego -  dopłata tylko 20 zł)