Mistrzostwa Polski w Narciarskim BnO

Polecamy:         World of O: The best starting point for International Orienteering News

Pierwsze 7 medali MP w 2018 roku

W dniach 24-25.02.2018 w miejscowoÅ›ci  Roudnice w Karkonoszach odbyÅ‚y siÄ™  Mistrzostwa Polski w Narciarskich Biegach na OrientacjÄ™.

W zawodach, które byÅ‚y zorganizowane przez Czechów startowaÅ‚o ponad 300 uczestników,  w tym ponad 60 z Polski (w ramach Mistrzostw Polski)

Jak co roku nasza ekipa przywiozła kilka medali:

W kategori M17

Jakub Jończy zdobył srebrny medal da dystansie klasycznym i brązowy na średnim dystansie, a Szymon Jurczak zdobył brąz w biegu klasycznym.

W kategori M20

Marcel Domagała zdobył brązowy medal w klasyku, a Bruno Pawłowicz strebrny medal na średnim dytansie.

W kategorii M35/40 dwa złote medale (na klasyku i średnim) zdobył Damian Dutkiewicz.