{TOPSLIDER}

POLECAMY             World of O: The best starting point for International Orienteering News

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików

W ostatnich zawodach tego roku o punkty walczyli młodzicy. W okolicach Iwin w dn. 22-23.10 odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Nie zdobyliśmy medalu, choć dwa razy było blisko, bo skończyło się na czwartym miejscu.  Indywidualnie na dystansie klasycznym czwary był  Tomasz Staszak, oraz sztafeta w skladzie: Jakub Zaleski, Szymon Jurczak, Jakub Jończy.  Punkty w MMM zdobyli także: Krzysztof Dul i Adrian Sobiński (w sztafecie razem z Tomaszwem Straszakiem zajęli 6 miejsce). W zawodach towarzyszących na podium stawali też inni nasi zawodnicy. W kat. Rodzinnej: Michał Jończy. W kat. Dzieci: Miłosz Jurczak, W juniorach: Wiktor Staszak i Trystian Samulski, W kat. weteranów: Adam Bogulak i Andrzej Skonieczny.