Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/piopik/domains/mkspaulinum.jgora.pl/public_html/dbconfig.php on line 2 „ORIENTUJ się na NJ”
{TOPSLIDER}

             World of O: The best starting point for International Orienteering News                                                                      

„ORIENTUJ się na NJ”ORIENTUJ się na NOWINY Jeleniogórskie” - treningi otwarte dla wszystkich chetnych.

Wyniki - 1 runda

Wyniki - 2 runda

Uczestnicy

Impreza skierowana jest do wszystkich chętnych. Są to spotkania (treningi otwarte) organizowane przez zawodników klubu orientacji sportowej MKS Paulinum Jelenia Góra.
Mają  na celu umożliwienie aktywnego spędzenia czasu z jednoczesnym szkoleniem własnych umiejętności orientacji w terenie. A wszystko to na specjalnie przygotowanych, za każdym razem innych i wcześniej nieznanych atrakcyjnych trasach.

Wystarczy odrobina odwagi, aby spróbować poruszania się po mapie. Zapraszamy tych, którzy lubią rywalizować, którzy biegają wolniej lub szybciej, ale chcieliby spróbować swoich sił w biegu na orientację. Nie trzeba biegać. Można wybrać trasę „Spacerową” tz. "Łatwą" i pokonać trasę w swoim spacerowym tempie.

Trasy

Podczas cyklu rywalizować można na 2 trasach: „Średnia ” i „Trudna”.

Dodatkowo dla osób, które wolą spacer od biegania, tradycyjnie będzie przygotowana trasa „Łatwa”.
Start w dowolnym momencie pomiędzy godz. 12.00 a 13.00 w dzień przeprowadzenia treningów. Należy skorzystać ze stacji Sport-Ident "Start".

Co, gdzie, kiedy?

W ramach cyklu „ORIENTUJ się na NOWINY Jeleniogórskie” odbędzie się 5 rund. 3 z nich zaliczanych będzie do klasyfikacji końcowej. Ostatnia będzie finałową rundą, po której podsumujemy cykl. Do klasyfikacji końcowej zaliczane będzie 3 najlepszych startów. Ruszamy już w listopadzie na „Wzgórzu Kościuszki” . Następnie będziemy spotykać się co miesiąc:

 

25.11.2017 – Wzgórzu Kościuszki (przy placu zabaw)

16.12.2017 – Zabobrze (okolice SP11)

13.01.2018 – Zabobrze (okolice Gimnazjum nr 4)

17.02.2018 – Park Norweski (parking)

17.03.2018 – Zabobrze ul. Kiepury (okolice placu zabaw)

Wyniki

Rywalizacja na każdej rundzie odbywać się będzie na 2 trasach („Początkujący ” i „Ekspert”), jednak klasyfikacja prowadzona będzie w podziale na Kobiety i Mężczyzn w kategoriach:
Młodzik - do lat 14
Junior - od 15 do 18 lat
Senior- od 19 lat
Do klasyfikacji generalnej zaliczane będzie 3 najlepszych wyników z 5 rund.
Za zwycięstwo zawodnik otrzyma 10 pkt, za 2 miejsce 9 pkt, itd… Za miejsce 10 i dalsze 1 pkt.

Wyniki po każdej rundzie będą opublikowane na stronie WWW.mkspaulinum.jgora.pl wciągu 24 godzin.

W ostatniej 5 rundzie zawodnicy za miejsca 1-3 otrzymają dyplomy. A wśród wszystkich którzy ukończą co najmniej 3 z 5 rund zostaną rozlosowane nagrody.