{TOPSLIDER}

POLECAMY             World of O: The best starting point for International Orienteering News

Nocne i Średniodystansowe

Medale na ostatnich w 2016 roku Mistrzostwach Polski

Aż osiem medali przywieźliśmy z Nocnych i Średniodystansowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w dn. 1-2.10.2016 w Zielonej Górze. Wspaniale zakończyła sezon Monika Depta, która w K21 (Elita Kobiet) zdobyła dwa srebra, w biegu nocnym jak rownież w średniodystansowym. Duży sukces osiągnął też nasz młodzieżowiec (M20) Maciej Nowak, ktory zdobył brązowy medal w biegu  średniodystansowym. Medale dołożyli także Mastersi (kategorie od 35 lat): Daniel Jończy (M40) zdobył złoty medal na średnim dystansie, Piotr Depta (M50) dwa srebra - w nocnym biegu  i średniodystansowym, Eugeniusz Gronostaj (M65) i Kazimierz Wojtasik (M70) zdobyli brązowe medale na średnim dystansie. Na uwagę zasługują też wyniki naszych Eliciarzy: Michał Kalata był siódmy, a Mateusz Dzioba jedenasty obaj na średnim dystansie. W nocnych MP wysokie piąte miejsce zajął w kategori M18 (junior) Marcel Domagała, Maciej Nowak w M20 był czwarty, a Maciej Lucerski (M20) szósty.